четвер, 9 червня 2016 р.

Новий каталог Material Selection II


На додаток до попереднього каталогу, був випущений каталог Material Selection II, в якому крім нових кольорів оздоблень були додані нові елементи кухонь.


Для кухонь Mood і LiberaMente з'явились три нових кольори оздоблення у шпоні 

І чотири привабливих відтінка лакованого оздоблення з ефектом окислення для моделей Mood, LiberaMente, Foodshelf і Motus.

Також хочемо представити такі нові елементі кухонь:

Підвісна тумба шириною 180 см і висотою 36,5 см. Яка може бути комбінованою із витяжкою.Підвісні тумби висотою 61 см із робочою поверхнею. Прибирання під меблями стане ще простішим.


Кінцевий пенал із поличками шириною 60 см. Одна частина якого закрита дверцятами, а друга є відкритою.


Нова бічна панель для кухні Liberamente із декоративним пазом який візуально продовжує лінії ручок. На додаток до неї створена і задня панель із подвійним пазом.Та нова опора Slender для сніданкового столу глибиною 70 або 90 см.

Тумби висотою 62 см, та глибиною 36 см.


Із цього моменту у наявності є три види ручок для Mood та Liberamente:

Модель ручки ексклюзивна для моделі кухні Mood із фасадами товщиною 22мм. Ручка використовується тільки для нижніх тумб та пеналів.

Ручка для моделі Mood / Mood Living (за винятком варіантів виконання фасаду із скла та керамограніту). Ручка використовується тільки для нижніх тумб та пеналів.


Ручки для моделі Liberamente / Liberamente Living (за винятком варіантів виконання фасаду із скла та керамограніту) Ці нові ручки, початково розроблені для моделі Feel, будуть доступні виключно для деяких пеналів, у той же час для нижніх та підвісних тумб лишається відкрття з пазом.


__________________________________________________________________
Детальніше ознайомитись з продукцією компанії SCAVOLINI можна у
салоні «SCAVOLINI - італійські кухні»
місто Львів, вулиця Городоцька, 174
тел.: (032) 245-22-28, (063) 241-58-54